dr Marta Maksym

dr Marta Maksym

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2011 roku pracuję w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Gliwicach w Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży, gdzie m.in. przyjmuję, konsultuję i opiekuję się pacjentkami ciężarnymi i rodzącymi oraz wykonuję zabiegi chirurgiczne z zakresu ginekologii.

W 2012 roku rozpoczęłam stacjonarne studia doktoranckie pogłębiając swoją wiedzę u boku wybitnych specjalistów Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2016r. zdobyłam tytuł doktora nauk medycznych, a temat mojej pracy był związany z diagnostyką, leczeniem oraz zaburzeniami odżywiania u kobiet z zespołem policystycznych jajników. Jestem autorką i współautorką wielu prac naukowych opublikowanych w krajowych oraz zagranicznych czasopismach medycznych. Od początku mojej pracy zawodowej pasjonuję się ultrasonografią, a temat rozpoznawania wad wrodzonych płodu i możliwości ich leczenia jest mi szczególnie bliski. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z zakresu USG płodu, ucząc się u najlepszych specjalistów zarówno w kraju jak i za granicą.

W 2016 roku zdobyłam certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego uprawniający do wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa. W mojej pracy oprócz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji za niezwykle ważny uważam kontakt z pacjentem. Staram się by wizyty przebiegały w miłej atmosferze, badanie było przeprowadzone jak najdelikatniej i aby każda pacjentka uzyskała wszystkie niezbędne informacje na temat stanu swojego zdrowia i sposobu leczenia.

Zarezerwuj wizytę

Wybierz interesującą cię usługę

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

Postaramy się odpowiedzieć
na każde twoje pytanie

505824522
796000651

Zadzwoń teraz